بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

دانشجویان بسیجی در دانشگاه‌های سراسر استان کرمانشاه ضمن محکومیت حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان، بیانیه‌ای در این خصوص صادر کردند.

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر استان در محکومیت حادثه تروریستی کرمان

در پی حادثه تروریستی تأسف‌بار و غم‌انگیز در مسیر زائران مزار حاج قاسم سلیمانی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه طی بیانیه‌ای این اقدام سفاکانه و بی‌رحمانه را محکوم کردند. بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه بدین شرح است: بسم‌الله قاسم الجبارین «أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقَاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلَى نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ؛ به کسانى که جنگ بر آنان تحمیل‌شده رخصت [جهاد] داده‌شده است چراکه مورد ظلم قرارگرفته‌اند و البته خدا بر پیروزى آنان سخت تواناست.»(سوره حج آیه ۳۹)

در چهارمین سالروز شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزدوران استکبار تعدادی از مردم مسلمان و ولایی کرمان را شهید و مجروح نمودند، مردمی که با خلوص تمام برای پاسداشت بزرگ‌مردی از جنس عشق و ایثار و برای تجدید ارادت باروح پرفتوح آن سلاله نمایان، بر سر مزار ایشان گردآمده بودند.

بار دیگر دستان پلید استکبار جهانی و صهیونیسم از آستین مزدوران و خائنان به وطن، بیرون آمد و تعدادی از مردم مسلمان و مظلوم کرمان را به خاک و خون کشید.

همگان واقف‌اند دشمن پلید صهیونیستی و استکبار جهانی با حقارت تمام از محور مقاومتی که باهمت بلند شهید سلیمانی نظم گرفت و قوام یافت، ضربه‌های اساسی خورده است و همواره مترصد جبران این تحقیر بین‌المللی هست و به‌راستی‌که خباثت و سفاکی آن حدومرزی نمی‌شناسد که کودکان و زنان بی‌دفاع و مردم مظلوم را هدف ترور خود قرار می‌دهد.

دشمنان بدانند، خون مقدس شهدای والامقام ما، طومار پوشالی و هیمنه دروغین و خون‌ریز آنان را درهم خواهد پیچید تا پرچم مقدس توحید را به دست آخرین ثمره معصوم الهی و صاحب اصلی آن برساند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با محکوم کردن این حادثه دردناک اعلام می‌دارد: تا بُن جان آماده جان‌فشانی درراه آرمان‌های بلند و مقدس نظام اسلامی خواهد ایستاد و یقیناً در کنار رزمندگان غیور غزه، انتقام خون شهدای عزیزمان را از عاملین این حادثه تروریستی خواهیم گرفت.

در آخر این مصیبت غمناک را به محضر مقدس حضرت ولیعصر(عج)، امام خامنه‌ای(مدظله) و عموم مردم بزرگ و مقتدر ایران اسلامی، خصوصاً مردم ولایت مدار استان کرمان و خانواده‌های معزز شهیدان حادثه تروریستی اخیر تسلیت عرض می‌نماییم. شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه  بسیج دانشجویی دانشگاه رازی استان کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه سیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه زاگرس کرمانشاه بسیج دانشجویی جهاد دانشگاهی کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی کرمانشاه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کرمانشاه پایان پیام/ و

دیدگاهتان را بنویسید